Regulamin

 

1.  Sklep www.bymimis.pl jest prowadzony przez firmę:

Never Give Up Katarzyna Michałkiewicz-Wróbel ul. Mikołowska 7C Mysłowice 41-400
NIP:2220760903  REGON: 241084131
dalej nazywaną „Sprzedającym”

2.  Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

3.  Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

4.  Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta.

5.  Realizacja zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest
Blue Media S.A.

Obsługujemy następujące karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

6.  Zakupiony towar  jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

7.  Czas realizacji zamówienia jest podawany w zakładce "Czas realizacji zamówień"  i  rozpoczyna się w momencie zaksięgowaniu środków na koncie Sprzedającego. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczy się od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

8.  W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

9.  W okresie czternastu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

10. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty audialne i wizualne oraz zapisane na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.

11. Sprzedający w ciągu 14 dni roboczych dokona zwrotu pieniędzy wraz z należnymi odsetkami. Koszty przesyłki są zwracane tylko w momencie, gdy klient zamówi najtańszą formę dostawy.W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany
do karty płatniczej Zamawiającego. 
Zwrotowi nie są poddawane produkty personalizowane np specjalnie zamawiany haft lub nadruk z imieniem itp. (jak również odzież szyta na wymiar klienta, zmiana koloru, odzież, w której wybierany jest np. kształt uszu z kilku możliwych).

12. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

13. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO. Wszystkie szczegóły umieszczone są w naszej polityce prywatności

15. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.

16. Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu www.bymimis.pl, należy je wszystkie wyłączyć.

17. Wszelkie produkty wystawione w sklepie www.bymimis.pl są produkcjami autorskimi i wszelkie kopiowanie wzorów odzieży i produktów, szczególnie w celach zarobkowych jest zabronione. 

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl