O nas

Szanowni Klienci i Przyjaciele MIMIŚ!

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i niepokoje, jakie w ostatnim czasie wywołaliśmy u naszych najbardziej zasłużonych i lojalnych Klientów.

Przez ostatnie 4 miesiące nie działo się w naszej firmie najlepiej...
Wielu z Was to zauważyło. Ci, którzy są z nami od samego początku byli zaniepokojeni, martwili się, pytali czy mogą w jakikolwiek sposób pomóc. Nowi z kolei nie znając tak na prawdę Mimisia wyrobili sobie już na starcie niezbyt dobre zdanie, co jest jak najbardziej zrozumiałe.

Zaburzona relacja z Wami oraz opóźniająca się dostawa mogła wyprowadzić z równowagi oraz wyrobić negatywną opinię, która kłóci się z prawdziwym obrazem marki i jej historią oraz szacunkiem od 10 lat do Was.

Zawsze szliśmy Wam na rękę i tworzyliśmy bluzy, spodnie, dresy zmieniając wymiary, kolory i dodatkowe elementy nie wliczając dodatkowych opłat gdyż Wasze uwagi odnośnie zamówień były dla nas bardzo ważne. Liczyło się zawsze to abyście byli zadowoleni.

Mimiś jest już z Wami od wielu lat i zyskał nie tylko Klientów ale również przyjaciół. Nie jest jednak do przyjęcia ostatnia nasza postawa. Nie jest normalne abyście prosili się o swoje zamówienie. Jest nam z tego tytułu bardzo przykro i wstyd.

W ciągu ostatniego tygodnia zrobiliśmy duży krok do przodu i intensywnie pracujemy nad poprawą komunikacji z Wami oraz nad zminimalizowaniem ryzyka powtórzenia podobnych sytuacji w przyszłości.

Chcemy naprawić swoje błędy i uratować Mimisia.

Każdy ma prawo do upadku, nawet osoba, która powinna świecić przykładem w świetle prowadzenia firmy.

Przepraszamy, iż przez nasze niepoprawne działania poczuliście się oszukani. Oszukaliśmy tylko w jednej kwestii…
Kiedy jest na prawdę źle a życie rzuca ogromne kłody pod nogi warto powiedzieć to głośno, nie wstydzić się tego. Prawda obroni się sama. Brak mówienia o realnym problemie tworzy w głowach innych ludzi zaburzony obraz rzeczywistości.


Kochani!
Od marca na stronie www.bymimis.pl ogromne zmiany.
Bluzy oraz cały asortyment dostępny będzie tylko od ręki.
Pojawi sie również wiele ciekawych zewnętrznych marek.
Chcemy abyście byli dumni bo Mimiś to przede wszystkim Wy!

Ponownie przepraszamy za wszelkie niedogodności i obiecujemy, że będziemy dążyć do naprawienia naszej relacji z Wami.

Jesteśmy otwarci na każde pytanie i sugestię, dlatego jeśli ktoś z Was nie otrzymał naszej wiadomości, prosimy o kontakt.

Z wyrazami ogromnego szacunku
Zespół MIMIŚ ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl